Shqip English
     
 
 
 
  Mirė se erdhėt  
Nė poliklinikėn tonė shfrytezohen tė rejat e fundit nga kirurgjia estetike dhe nėpėrmes miniincizioneve arrihen rezultate tė shkėlqyera. Kjo rezulton me shėrim tė shpejt pa komplikime dhe me njė afat minimal rehabilitimi dhe rikthim nė aktiviteteve tė pėrditėshme jetėsore. Pacientėt tė cilėt i nėnshtrohen procedurave estetike nė poliklinikėn tone jane tejet tė kėnaqurė kjo vėrehet ngase ata pėrsėri kėrkojnė korigjime tė pjesėve tė ndryshme trupore dhe preferojnė miqėt dhe tė afėrmit pėr procedura estetike nė poliklinikėn tonė.

Ne jo vetėm qė operojmė por edhe me kėshilla dhe bashkėbisedim i tejkalojmė tė gjitha shqetėsimet dhe preokupimet dhe me njė sinqeritet tė madhė i njoftojmė ata se cilat ndryshime korigjime mund tė bėhen pa ndryshuare pamjen natyrale.

Operacionet estetike dhe porcedurat tjera estetike qė kryhen nė kėtė poliklinikė janė operacione rutine qė kryhen konforn standarteve me moderne tė kirurgjise plastike

Pėr punėn tonė shumė profesionale flasin rezultatet tona shumė inkuarajuse por edhe faliminderimet e pacientėve tanė se sa tė lumtėr janė ata pas kryejes sė procedurave estetike
   
 
Copyright © 2009 POLIKLINIKA ZATRIQI       Design by: mileniumi.com